o mnie

Tak więc, jestem Patrycja.
W sieci - Ronnie
Urodziłam się 19 lipca 1997 roku i jestem spod znaku Rak.
Mieszkam w woj. dolnośląskim. 
Bloga zaczęłam prowadzić 10.02.2011 rok na blog.onet ale z różnych powodów przeniosłam go tutaj.
8 marca zawiesiłam blog, ale zdecydowałam się na jego reaktywację ;)


Interesuje się przede wszystkim fotografią. Uwielbiam robić zdjęcia. Nie sobie a np. zwierzętom albo krajobrazom. Posiadam zwykłą cyfrówkę : Panasonic DMC-FX3 . Być może na urodziny albo pod choinkę dostanę porządny aparat.

Miłość do muzyki : Coś co jest w stanie mnie dobić i poprawić humor. Tylko dzięki temu usypiam. Miałam ogromną kolekcje przeróżnych płyt ale niestety nic nie jest wieczne i większość z nich jest porysowana i trafiła do kosza. Uczę się grać na gitarze i niedługo idę wraz w przyjaciółkę na lekcje gry. Uwielbiam też śpiewać ;)

Pożeraczka słodyczy!: Zjem wszystko co jest czekoladowe i ma w sobie cukier. Kocham wszystko od cukierków po żelki każdego rodzaju. Nie potrafię oprzeć się lodom o smaku toffi albo pysznemu szejkowi z Mc'Donalda.

 Fanka :1D od pewnego czasu mnie pasjonuje i uwielbiam ich piosenki. Chłopaki ją przesłodcy ! ^^

Zwierzęta! : Kocham koty. Są takie śliczne i milusie. Kiedyś uwielbiałam każdego czworonożnego pupila. Dziś jednak wolę koty i nad życie wielbię mojego kotka, który niestety już nie żyje ;c

Pasja do pisania : Kiedy mi się nudzi, pisze opowiadania. Strasznie mnie to wciąga. Piszę tak, że jestem w stanie sobie to wyobrazić. Na swoim skromnym koncie mam już ponad 10 opowiadań o różnorodnej tematyce.

Marzenia : Mam wiele marzeń a jedno bardzo chciałabym spełnić : Chociaż trochę zmienić świat. Sprawić żeby ludzie zapamiętali to co zrobię.

Spongebob - Uwielbiam tą kreskówkę i jak i samych bohaterów ! Kolekcjonuje wszystko co z nim związane.

Rysunek - Od pewnego czasu uwielbiam też rysować. Nie dla świata, lecz na siebie i przyjaciółki ;3